Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Wtorek, 16 kwietnia 2024
Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt
pochmurno
7°C

Zakończenie kolejnego etapu remontu Wiejskiego Domu Kultury w Prusieku

Ocena 0/5

Nie do poznania zmienia się wnętrze Wiejskiego Domu Kultury w Prusieku. Za sprawą konsekwentnie prowadzonych prac remontowych obiekt odzyskuje dawny blask.
Po przeprowadzeniu w poprzednich latach prac związanych z termomodernizacją budynku  (docieplenie ścian, wyprawa elewacyjna), wymianą stolarki zewnętrznej, remontem kuchni, łazienek oraz utworzeniu antresoli, przystąpiono do kompleksowego remontu głównej sali tanecznej.

I etap prac obejmował remont ścian i sufitu. Wyrównano istniejące oraz położono nowe tynki, wykonano demontaż boazerii ze ścian, a następnie ściany i sufit zyskały nową powłokę malarską. Wykonano nową instalację elektryczną i centralnego ogrzewania. W ramach powyższych prac powstała także zabudowa sceny i przygotowano sufitu pod efektowne oświetlenie oraz nowoczesne wykończenie, które na tym etapie niech pozostanie niespodzianką.
Początkiem 2022 r. przewidziana jest kontynuacja i zakończenie robót wykończeniowych sali głównej, a także remont holu. Obserwując postęp robót nie sposób oprzeć się wrażeniu, że po zakończeniu prac obiekt otrzyma „nowe życie” i stanie się centrum życia kulturalnego mieszkańców.

Wartość robót na koniec 2021 roku wyniosła prawie 100 000,00 zł.

Galeria zdjęć

DSC_0046-scaled-e1641300528149 DSC_0039-scaled DSC_0037-1-scaled DSC_0036-1-scaled DSC_0047-scaled DSC_0035-1-scaled DSC_0054-scaled DSC_0041-scaled DSC_0049-scaled DSC_0059-scaled DSC_0053-scaled
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.