Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Sobota, 24 lutego 2024
Imieniny: Maciej, Bogusz, Modest
pochmurno
12°C
Kliknij aby, przetłumaczyć stronę za pomocą Google Tłumacz

Zakończono budowę chodnika w Czerteżu! Mieszkańcy mogą już poruszać się bezpiecznie

Ocena 0/5

Dobiegły końca prace związane z budową chodnika w ciągu drogi wojewódzkiej nr 886 Domaradz - Sanok w miejscowości Czerteż. W ramach wspólnego zadania Gminy Sanok oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego wykonano ok. 100 m chodnika."Chodnik przy drodze wojewódzkiej w sołectwie Czerteż to ważne ułatwienie dla mieszkańców okolicy. Poprawi bezpieczeństwo na drodze, a przede wszystkim przyczyni się do poprawy jakości życia lokalnej społeczności" - mówi Zastępca Wójta Paweł Wdowiak. "Jest to kontynuacja prac z ubiegłego roku, wcześniej brakowało wydzielonego miejsca dla pieszych, co stwarzało ryzyko wypadków i niekomfortowe warunki dla spacerowiczów. Kierowcy i piesi mają teraz wyraźne i oddzielone obszary do poruszania się, co jest istotne zwłaszcza w godzinach szczytu" - podsumowuje Paweł Wdowiak.
Wykonany odcinek kończy zaprojektowany w dokumentacji technicznej ciąg chodnika komunikując całość sołectwa położonego wzdłuż drogi wojewódzkiej. Koszt wykonanych prac wyniósł 163 858,03 zł w tym wkład własny Gminy Sanok to 75 000 zł

 

Galeria zdjęć

Chodnik w Czerteżu już gotowy! 4 Chodnik w Czerteżu już gotowy! 3 Chodnik w Czerteżu już gotowy! 2 Chodnik w Czerteżu już gotowy! 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.