Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Piątek, 12 lipca 2024
Imieniny: Jan, Wera, Brunon
deszcz
31°C

Zapraszamy na konferencję otwierającą projekt "Gaszą i Ratują"

Ocena 0/5

Wójt Gminy Sanok zaprasza na konferencję otwierającą realizację projektu „Gaszą i Ratują - poprawa zdolności reagowania straży pożarnych z gminy Sanok i Sacurova na zagrożenia powodowane zmianami klimatu”.

Projekt jest realizowany przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej w ramach Programu INTERREG Polska-Słowacja 2021-2027. Ideą projektu jest przygotowanie jednostek ochotniczych straży pożarnych z terenu gminy Sanok i gminy Sacurov do skutecznej walki z zagrożeniami naturalnymi powodowanymi przez zmiany klimatyczne, a także podniesienie ich zdolności bojowych.

Konferencja odbędzie się w dniu 22 marca 2024 r. o godzinie 10:00 w hotelu WIKI SANOK mieszczącego się w Sanoku przy ulicy Stróżowskiej 19.

W programie konferencji oprócz prezentacji dotyczącej projektu przewidziano wykłady z zakresu szeroko pojętej tematyki ochrony przeciwpożarowej w kontekście występujących zmian klimatycznych.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu proszone są o zgłoszenie się do dnia 20.03.2024 r. przesyłając formularz zgłoszenia na adres: kbialas@gminasanok.pl lub telefonicznie pod numerem 13 46 56 580 (prosząc o połączenie z Biurem Funduszy Pomocowych i Promocji). 

program konferencji otwarającej projekt Gaszą i Ratują

 

MAPA DOJAZDU

MAPA dojazdu na konferencję otwierającą projekt Gaszą i Ratują

 

Pliki do pobrania:

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
Format: pdf, 178.19 kB
Program konferencji otwierającej
Format: pdf, 141.81 kB
Informacje dojazdowe
Format: pdf, 164.2 kB
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.