Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Piątek, 12 lipca 2024
Imieniny: Jan, Wera, Brunon
pochmurno
30°C

Nowa jakość przestrzeni publicznej w Gminie Sanok

Ocena 0/5

Mieszkańcy malowniczo położonej wsi Liszna w Gminie Sanok począwszy od 2021 r. corocznie inicjują i aktywnie włączają się w realizację kolejnych przedsięwzięć w ramach Podkarpackiego Programu Odnowy Wsi na lata 2021 – 2025. 
W bieżącym roku, trzecie z kolei zadanie przewidywało zwiększenie integracji lokalnej, wspieranie i pobudzanie aktywności społecznej mieszkańców, budowanie tożsamości lokalnej w oparciu o posiadane zasoby oraz promowanie miejscowości dzięki modernizacji przestrzeni wsi Liszna.  
W ramach projektu zrealizowano szereg zadań m.in. wykonano zabudowę meblową oraz zakupiono sprzęt gastronomiczny tj. taboret jednopalnikowy, kuchnię gazową 5-palnikową wraz z piekarnikiem elektrycznym, zmywarkę wolnostojącą oraz wózek kelnerski. Ponadto, dzięki zaangażowaniu i pracy strażaków-ochotników oraz członków zespołu „Lisznianie” przed głównym wejściem do budynku powstały drewniane donice, w których panie z KGW Liszna zasadziły wielosezonowe i sezonowe kwiaty. Natomiast dzięki członkom Wspólnoty Leśnej „Dobro” wsi Liszna powstało pomieszczenie szatni w WDK, w którym zamontowano stylowe, własnoręcznie wykonane drewniane wieszaki pasujące do całego wystroju obiektu. 
Zaopatrzenie kuchni w nowy sprzęt gastronomiczny, zabudowę meblową, a także zagospodarowanie przestrzeni wokół budynku z pewnością podniesie jego funkcjonalność i wielofunkcyjność, a co za tym idzie przyczyni się do zwiększenia jego atrakcyjności umożliwiając jednocześnie poszerzenie oferty kulturalnej.

 

herb województwa podkarpackiego

Projekt „Zakup profesjonalnego sprzętu AGD dla WDK w Lisznej wraz z zewnętrznymi elementami dekoracyjnymi” uzyskał dofinansowanie z budżetu Województwa Podkarpackiego w ramach Podkarpackiego Programu Odnowy Wsi na lata 2021 – 2025 na działania służące realizacji Sołeckich Strategii Rozwoju Wsi.

Galeria zdjęć

Nowa jakość przestrzeni publicznej w Gminie Sanok 16 Nowa jakość przestrzeni publicznej w Gminie Sanok 2 Nowa jakość przestrzeni publicznej w Gminie Sanok 15 Nowa jakość przestrzeni publicznej w Gminie Sanok 1 Nowa jakość przestrzeni publicznej w Gminie Sanok 24 Nowa jakość przestrzeni publicznej w Gminie Sanok 21 Nowa jakość przestrzeni publicznej w Gminie Sanok 23 Nowa jakość przestrzeni publicznej w Gminie Sanok 22 Nowa jakość przestrzeni publicznej w Gminie Sanok 14 Nowa jakość przestrzeni publicznej w Gminie Sanok 13 Nowa jakość przestrzeni publicznej w Gminie Sanok 12 Nowa jakość przestrzeni publicznej w Gminie Sanok 27 Nowa jakość przestrzeni publicznej w Gminie Sanok 17 Nowa jakość przestrzeni publicznej w Gminie Sanok 11 Nowa jakość przestrzeni publicznej w Gminie Sanok 26 Nowa jakość przestrzeni publicznej w Gminie Sanok 9 Nowa jakość przestrzeni publicznej w Gminie Sanok 18 Nowa jakość przestrzeni publicznej w Gminie Sanok 25 Nowa jakość przestrzeni publicznej w Gminie Sanok 7 Nowa jakość przestrzeni publicznej w Gminie Sanok 6 Nowa jakość przestrzeni publicznej w Gminie Sanok 20 Nowa jakość przestrzeni publicznej w Gminie Sanok 19
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.