Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Niedziela, 25 lutego 2024
Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd
pochmurno
12°C
Kliknij aby, przetłumaczyć stronę za pomocą Google Tłumacz

Podpisano umowę na budowę garażu dla OSP w Tyrawie Solnej

Ocena 0/5

Końcem ubiegłego tygodnia została podpisana umowa z wykonawcą na realizację inwestycji pn.: „Budowa garażu z przeznaczeniem na samochód ratowniczo-gaśniczy dla OSP Tyrawa Solna”. Wczoraj zaś odbyła się wizja lokalna w terenie oraz przekazanie placu budowy. Inwestycja polegać będzie na budowie pomieszczenia garażowego na działce obok Wiejskiego Domu Kultury w Tyrawie Solnej, przeznaczonego dla Ochotniczej Straży Pożarnej z ww. miejscowości. Zakres umowy obejmuje wykonanie ścian budynku, kominy wentylacyjne, konstrukcji dachu wraz z pokryciem, stolarki okiennej PCV i drzwiowej (w tym drzwi wewnętrzne płytowe, wrota, drzwi stalowe ocieplane), a także roboty wykończeniowe oraz roboty instalacyjne (elektryczna, wod-kan).
Termin realizacji to 50 dni od daty podpisania umowy tj. do 15 grudnia 2023 r. Całość inwestycji wynosi 265 180,12 zł, z czego 200 000 zł pochodzi ze środków rezerwy ogólnej budżetu Państwa. Pozostała kwota stanowi wkład własny Gminy Sanok.

Środki pochodzące z rezerwy ogólnej budżetu państwa w wysokości 200 000,00 złotych, przyznane na realizację zadania: „Budowa budynku remizy strażackiej w miejscowości Tyrawa Solna w Gminie Sanok” oznaczają, że muszą być wydatkowane i rozliczone do końca 2023 roku. 

plakat środki z budżetu państwa

Galeria zdjęć

Podpisano umowę na budowę garażu dla OSP w Tyrawie Solnej 19 Podpisano umowę na budowę garażu dla OSP w Tyrawie Solnej 18 Podpisano umowę na budowę garażu dla OSP w Tyrawie Solnej 17 Podpisano umowę na budowę garażu dla OSP w Tyrawie Solnej 16 Podpisano umowę na budowę garażu dla OSP w Tyrawie Solnej 15 Podpisano umowę na budowę garażu dla OSP w Tyrawie Solnej 14 Podpisano umowę na budowę garażu dla OSP w Tyrawie Solnej 13 Podpisano umowę na budowę garażu dla OSP w Tyrawie Solnej 12 Podpisano umowę na budowę garażu dla OSP w Tyrawie Solnej 11 Podpisano umowę na budowę garażu dla OSP w Tyrawie Solnej 10 Podpisano umowę na budowę garażu dla OSP w Tyrawie Solnej 9 Podpisano umowę na budowę garażu dla OSP w Tyrawie Solnej 8 Podpisano umowę na budowę garażu dla OSP w Tyrawie Solnej 7 Podpisano umowę na budowę garażu dla OSP w Tyrawie Solnej 6 Podpisano umowę na budowę garażu dla OSP w Tyrawie Solnej 5 Podpisano umowę na budowę garażu dla OSP w Tyrawie Solnej 4 Podpisano umowę na budowę garażu dla OSP w Tyrawie Solnej 3 Podpisano umowę na budowę garażu dla OSP w Tyrawie Solnej 2 Podpisano umowę na budowę garażu dla OSP w Tyrawie Solnej 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.