Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Sobota, 24 lutego 2024
Imieniny: Maciej, Bogusz, Modest
pochmurno
13°C
Kliknij aby, przetłumaczyć stronę za pomocą Google Tłumacz

Nowe publikacje w ramach projektu "Stwórzmy klimat na dobry klimat"

Ocena 0/5

Z radością przedstawiamy Państwu dwie najnowsze pozycje wydawnicze Gminy Sanok - Album pt. „Sekrety przyrody Gminy Sanok” oraz Folder informacyjny nt. problematyki zmian klimatu. Materiały powstały dzięki realizacji projektu "Stwórzmy Klimat na Dobry Klimat", w ramach Programu Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej współfinansowanego ze środków NFOŚiGW. Przedsięwzięcie ma na celu promocję świadomego podejścia do ekologii i dbałości o środowisko naturalne.

 

Album "Stwórzmy Klimat"
To zbiór fotografii ukazujących piękno naszej gminy oraz działania podejmowane na rzecz ochrony środowiska. Od malowniczych krajobrazów i panoram, gminnej fauny i flory, po pomniki przyrody i obszary chronione zlokalizowane na terenie Gminy Sanok. Ten album jest świadectwem naszej troski o przyszłość planety. Chcemy, abyście Państwo odkryli w nim inspirację do działań na rzecz zachowania środowiska naturalnego.


Folder informacyjny pn. "Stwórzmy klimat na dobry klimat

To małe kompendium wiedzy na temat ekologii, którego celem jest zachęcenie każdego mieszkańca do podejmowania proekologicznych działań na co dzień. Znajdziecie w nim Państwo m. in. wyjaśnienie czym są zmiany klimatu oraz poznacie ich przyczyny i konsekwencje na przyszłość. Dowiecie się jakie działania na rzecz ochrony klimatu podejmowane są na szczeblu lokalnym, Unii Europejskiej czy światowym. Ponadto poznacie jakie inicjatywy podejmuje gmina w zakresie poprawy stanu środowiska naturalnego.

 

Co ważne!

Zarówno folder jak i album zostały wydane na papierze pochodzącym z recyklingu.
To nasz mały wkład w redukcję emisji dwutlenku węgla i działania na rzecz zrównoważonego rozwoju gminy Sanok.


Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z powyższą publikacją. Bezpłatne egzemplarze dostępne są w bibliotekach gminnych oraz w Urzędzie Gminy Sanok (Referat Ochrony Środowiska, V p. pok. 504).

 

Razem możemy stworzyć lepszy klimat dla naszej gminy i dla przyszłych pokoleń!

 

Galeria zdjęć

Nowe publikacje w ramach projektu "Stwórzmy klimat na dobry klimat" 3 Nowe publikacje w ramach projektu "Stwórzmy klimat na dobry klimat" 2 Nowe publikacje w ramach projektu "Stwórzmy klimat na dobry klimat" 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.