Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Środa, 19 czerwca 2024
Imieniny: Gerwazy, Protazy, Julianna
pochmurno
25°C

Okres wakacji czasem remontów w budynkach oświatowych i wokół nich

Ocena 0/5

Remonty w budynkach oświatowych stanowią ważny element dbania o infrastrukturę edukacyjną. Wiele placówek oświatowych wykorzystuje okres wakacyjny jako okazję do przeprowadzenia prac konserwacyjnych, modernizacyjnych i remontowych, aby zapewnić uczniom i nauczycielom bezpieczne i komfortowe warunki nauki i pracy w nowym roku szkolnym.

  • W Trepczy, w budynku oddziału przedszkolnego i wczesnoszkolnego wykonano przebudowę toalet oraz jednej z sal lekcyjnych. W ramach prowadzonych prac wykonano trzy nowe toalety dostosowane do potrzeb najmłodszych uczniów, usprawniono i wyremontowano ciąg komunikacyjny, a w ramach przebudowy sali lekcyjnej wygospodarowano dodatkowe pomieszczenie na szatnię. Całkowita wartość robót wyniosła ponad 70 000 zł
  • W sierpniu br. zakończono także prace związane z dostosowaniem obiektu Szkoły Podstawowej w Niebieszczanach dla potrzeb osób niepełnosprawnych. W ramach prowadzonych robót przebudowano schody wejściowe, umożliwiając montaż podjazdu dla osób niepełnosprawnych. Wartość robót wyniosła prawie 50 000 zł
  • W Tyrawie Solnej odmalowano dach oraz wyremontowano kominy na budynku Szkoły Podstawowej za kwotę ponad 20 000 zł
  • Na placu zabaw przy Szkole Podstawowej w Srogowie Górnym dokonano wymiany wielofunkcyjnego urządzenia zabawowego. Wartość robót wyniosła prawie 28 000 zł 
  • Ponadto w ramach rozbudowy i przebudowy budynku Szkoły w Prusieku zakończono prace w istniejącej części obiektu. Przed rozpoczęciem roku szkolnego, w trzech salach lekcyjnych oraz na korytarzu wykonano nowe sufity stanowiące dodatkowe zabezpieczenie przeciwpożarowe. Ściany w pomieszczeniach sal lekcyjnych oraz częściowo na korytarzu zostały wyremontowane i odmalowane. Częściowej modernizacji poddana została także instalacja elektryczna oraz inne instalacje w salach lekcyjnych.

Galeria zdjęć

TREPCZA budynek oddz. przedszkolnego i wczesnoszkolnego - remont podczas wakacji 2023 (1) TREPCZA budynek oddz. przedszkolnego i wczesnoszkolnego - remont podczas wakacji 2023 (2) TREPCZA budynek oddz. przedszkolnego i wczesnoszkolnego - remont podczas wakacji 2023 (4) TREPCZA budynek oddz. przedszkolnego i wczesnoszkolnego - remont podczas wakacji 2023 (5) TREPCZA budynek oddz. przedszkolnego i wczesnoszkolnego - remont podczas wakacji 2023 (6) TREPCZA budynek oddz. przedszkolnego i wczesnoszkolnego - remont podczas wakacji 2023 (7) TREPCZA budynek oddz. przedszkolnego i wczesnoszkolnego - remont podczas wakacji 2023 (8) TREPCZA budynek oddz. przedszkolnego i wczesnoszkolnego - remont podczas wakacji 2023 (9) TREPCZA budynek oddz. przedszkolnego i wczesnoszkolnego - remont podczas wakacji 2023 (10) TREPCZA budynek oddz. przedszkolnego i wczesnoszkolnego - remont podczas wakacji 2023 (3) NIEBIESZCZANY Szkoła Podstawowa - podjazd dla niepełnosprawnych (1) NIEBIESZCZANY Szkoła Podstawowa - podjazd dla niepełnosprawnych (2) Szkoła Podstawowa w Srogowie Górnym - nowe urządzenie na placu zabaw (1) Szkoła Podstawowa w Srogowie Górnym - nowe urządzenie na placu zabaw (2) Szkoła Podstawowa w Srogowie Górnym - nowe urządzenie na placu zabaw (3)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.