Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Sobota, 24 lutego 2024
Imieniny: Maciej, Bogusz, Modest
pochmurno
13°C
Kliknij aby, przetłumaczyć stronę za pomocą Google Tłumacz

Dożynki 2023 w partnerskiej Gminie Zamość

Ocena 0/5

W minioną niedzielę 03.09 br. delegacja z Gminy Sanok, na czele z Wójtem Anną Hałas i Przewodniczącym Rady Gminy Tadeuszem Wojtasem, miała przyjemność uczestniczyć w Dożynkach Gminy Zamość i Parafii Sitaniec. Tegoroczne święto plonów odbyło się w sołectwie Bortatycze - miejscowości bliskiej sercu Wójta Ryszarda Gliwińskiego. 
Uroczystość rozpoczęła się barwnym korowodem wszystkich delegacji z miejscowości należących do Gminy Zamość, a także zaproszonych delegacji z Gmin Sanok i Suwałki. Następnie odbyło się wręczenie odznaczeń i wyróżnień oraz złożenie wieńców i chlebów dożynkowych. Wójt Anna Hałas wraz z Przewodniczącym Rady Tadeuszem Wojtasem złożyli na ręce Wójta Ryszarda Gliwińskiego chleb wypieczony z tegorocznych plonów ziemi sanockiej. Następnie została odprawiona dziękczynna msza św. w intencji zamojskich rolników, a po niej przemówienia zaproszonych gości. Wójt Anna Hałas odczytała przygotowany specjalnie na tę okazję list okolicznościowy. W ciepłych słowach zwróciła się szczególnie do rolników: "pragnę Państwu złożyć wyrazy uznania i szacunku za to, że niezależnie od  trudności  -  pogodowych czy rynkowych dzięki Waszej ciężkiej, sumiennej  i odpowiedzialnej pracy mamy chleb na naszych stołach i tym chlebem dzielimy się z potrzebującymi. Wszystkim rolnikom życzę, aby ten dzień był niezapomnianym przeżyciem, źródłem siły na cały nadchodzący rok” – podsumowała Anna Hałas. Po przemówieniach rozpoczęła się biesiada artystyczna z zespołami Gminy Zamość i regionu, w trakcie której rozstrzygnięto także konkurs na „Najładniejszy Wieniec Dożynkowy”.

FOTOGALERIA DOŻYNKI GM. ZAMOŚĆ 2023 r.: https://gminazamosc.pl/2023/fotogaleria-dozynki-gminy-zamosc-i-parafii-sitaniec

 

Galeria zdjęć

Dożynki 2023 w partnerskiej Gminie Zamość 21 Dożynki 2023 w partnerskiej Gminie Zamość 20 Dożynki 2023 w partnerskiej Gminie Zamość 22 Dożynki 2023 w partnerskiej Gminie Zamość 19 Dożynki 2023 w partnerskiej Gminie Zamość 24 Dożynki 2023 w partnerskiej Gminie Zamość 23 Dożynki 2023 w partnerskiej Gminie Zamość 26 Dożynki 2023 w partnerskiej Gminie Zamość 25 Dożynki 2023 w partnerskiej Gminie Zamość 18 Dożynki 2023 w partnerskiej Gminie Zamość 17 Dożynki 2023 w partnerskiej Gminie Zamość 16 Dożynki 2023 w partnerskiej Gminie Zamość 15 Dożynki 2023 w partnerskiej Gminie Zamość 14 Dożynki 2023 w partnerskiej Gminie Zamość 13 Dożynki 2023 w partnerskiej Gminie Zamość 12 Dożynki 2023 w partnerskiej Gminie Zamość 11 Dożynki 2023 w partnerskiej Gminie Zamość 10 Dożynki 2023 w partnerskiej Gminie Zamość 9 Dożynki 2023 w partnerskiej Gminie Zamość 8 Dożynki 2023 w partnerskiej Gminie Zamość 7 Dożynki 2023 w partnerskiej Gminie Zamość 6 Dożynki 2023 w partnerskiej Gminie Zamość 5 Dożynki 2023 w partnerskiej Gminie Zamość 4 Dożynki 2023 w partnerskiej Gminie Zamość 3 Dożynki 2023 w partnerskiej Gminie Zamość 2 Dożynki 2023 w partnerskiej Gminie Zamość 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.