Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Środa, 19 czerwca 2024
Imieniny: Gerwazy, Protazy, Julianna
pochmurno
27°C

KGW Dobra, Markowce i Prusiek laureatami w konkursie "PLANUJĘ. KUPUJĘ. GOTUJĘ – nie marnuję”

Ocena 0/5

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie, z okazji 30-lecia istnienia Funduszu ogłosił KONKURS DLA KÓŁ GOSPODYŃ WIEJSKICH ORAZ KÓŁ GOSPODYŃ POD NAZWĄ „PLANUJĘ. KUPUJĘ. GOTUJĘ – nie marnuję”. Dwuetapowy konkurs przeznaczony był dla wszystkich Kół Gospodyń Wiejskich lub Kół Gospodyń z terenu województwa podkarpackiego. Jest nam ogromnie miło poinformować, że w gronie laureatów znalazły się 3 Koła Gospodyń Wiejskich z terenu naszej gminy tj. KGW Dobra, KGW Markowce i KGW Prusiek !!! Laureatami są miejsca od 1-10, które otrzymają równoważne nagrody pieniężne w wysokości 2 500 zł !!

Konkurs miał na celu popularyzację właściwych zachowań ekologicznych stosowanych w gospodarstwie domowym, a także zwiększenie świadomości ekologicznej w zakresie indywidualnych działań na rzecz ochrony środowiska, które można w prosty sposób wprowadzać we własnych gospodarstwach domowych. Celem pośrednim Konkursu jest utwierdzenie w przekonaniu członków gospodarstw domowych, że warto zmieniać dotychczasowe codzienne nawyki na bardziej ekologiczne, przyczyniające się do oszczędzania zasobów naturalnych i dzięki temu pozytywnie wpływać na środowisko, a także zwrócenie uwagi członków gospodarstw domowych na kwestie zmian klimatu i zachęcenie ich do poszerzania wiedzy w tym zakresie. Konkurs umożliwia w prosty, przyjemny i kreatywny sposób zaangażowanie się w tworzenie treści edukacyjnych na temat konieczności codziennego dbania o środowisko, a w przyszłości może przyczynić się do większego, społecznego zaangażowania w inicjatywy proekologiczne.
Pierwszy etap konkursu polegał na przesłaniu zgłoszenia, komisyjna ocena prac konkursowych i wybór Laureatów. W przyszłym tygodniu, w drugim etapie konkursu, nasze koła wezmą udział w Gali z okazji obchodów 30–lecia WFOŚiGW w Rzeszowie, podczas której zaprezentują i przedstawią do degustacji swoje zwycięskie potrawy. Gratulujemy !!!

Szczegółowe informacje dostępne na stronie www.bip.wfosigw.rzeszow.pl

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.