Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Wtorek, 05 marca 2024
Imieniny: Adrian, Fryderyk, Oliwia
pochmurno
9°C

Piknik rodzinny w Lisznej

Ocena 0/5

W minioną niedzielę 24 września br., w sali Wiejskiego Domu Kultury w Lisznej odbył się piknik rodzinny, zorganizowany przez Gminę Sanok oraz Koło Gospodyń Wiejskich "Lisznianki". Piknik pierwotnie zaplanowany na placu obok altany, został przeniesiony przez organizatorów do WDK z racji ciągłych opadów deszczu. Mimo niesprzyjającej pogody, licznie zgromadzeni mieszkańcy miejscowości mieli okazję spędzić miłe popołudnie na wspólnym biesiadowaniu. Na imprezę przybyli także zaproszeni goście tj. Poseł na Sejm RP Piotr Uruski, Wójt Gminy Sanok Anna Hałas wraz z Zastępcą Pawłem Wdowiakiem oraz Radny Rady Gminy Sanok Zdzisław Biega. 
W programie znalazł się występ Zespołu Ludowego „Lisznianie”, mini zawody zorganizowane przez strażaków OSP Liszna na „najlepszego sikawkowego” wśród najmłodszych mieszkańców miejscowości, spotkanie z przedstawicielem policji, a także wiele atrakcji dla dzieci m.in. malowanie twarzy, gry planszowe i kolorowanki. Wydaje się, że najwięcej frajdy najmłodszym sprawiła możliwość poczucia się, jak prawdziwy policjant! Dzięki uprzejmości funkcjonariusza, dzieci miały okazję zwiedzenia wnętrza radiowozu policyjnego, posiedzenia za kierownicą, a nawet odpalenia sygnałów świetlnych i dźwiękowych! Piknik nie mógłby się odbyć oczywiście bez pysznego jadła, o które zadbały panie z KGW „Lisznianki”. Na Biesiadników czekał swojski bigos, kiełbaski z grilla oraz słodkie wypieki. Podczas pikniku odbyło się także podpisanie umowy oraz przekazanie urządzeń i wyposażenia dla Koła Gospodyń Wiejskich w Lisznej. Zakup sfinansowano ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości. 

Sfinansowano ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości

 

Galeria zdjęć

Piknik rodzinny w Lisznej 70 Piknik rodzinny w Lisznej 69 Piknik rodzinny w Lisznej 68 Piknik rodzinny w Lisznej 67 Piknik rodzinny w Lisznej 66 Piknik rodzinny w Lisznej 65 Piknik rodzinny w Lisznej 64 Piknik rodzinny w Lisznej 63 Piknik rodzinny w Lisznej 62 Piknik rodzinny w Lisznej 61 Piknik rodzinny w Lisznej 72 Piknik rodzinny w Lisznej 71 Piknik rodzinny w Lisznej 60 Piknik rodzinny w Lisznej 58 Piknik rodzinny w Lisznej 59 Piknik rodzinny w Lisznej 57 Piknik rodzinny w Lisznej 56 Piknik rodzinny w Lisznej 55 Piknik rodzinny w Lisznej 54 Piknik rodzinny w Lisznej 53 Piknik rodzinny w Lisznej 52 Piknik rodzinny w Lisznej 51 Piknik rodzinny w Lisznej 50 Piknik rodzinny w Lisznej 49 Piknik rodzinny w Lisznej 48 Piknik rodzinny w Lisznej 47 Piknik rodzinny w Lisznej 46 Piknik rodzinny w Lisznej 45 Piknik rodzinny w Lisznej 44 Piknik rodzinny w Lisznej 43 Piknik rodzinny w Lisznej 42 Piknik rodzinny w Lisznej 41 Piknik rodzinny w Lisznej 40 Piknik rodzinny w Lisznej 39 Piknik rodzinny w Lisznej 38 Piknik rodzinny w Lisznej 37 Piknik rodzinny w Lisznej 36 Piknik rodzinny w Lisznej 35 Piknik rodzinny w Lisznej 34 Piknik rodzinny w Lisznej 33 Piknik rodzinny w Lisznej 32 Piknik rodzinny w Lisznej 31 Piknik rodzinny w Lisznej 30 Piknik rodzinny w Lisznej 29 Piknik rodzinny w Lisznej 28 Piknik rodzinny w Lisznej 27 Piknik rodzinny w Lisznej 26 Piknik rodzinny w Lisznej 25 Piknik rodzinny w Lisznej 24 Piknik rodzinny w Lisznej 23 Piknik rodzinny w Lisznej 22 Piknik rodzinny w Lisznej 21 Piknik rodzinny w Lisznej 20 Piknik rodzinny w Lisznej 19 Piknik rodzinny w Lisznej 18 Piknik rodzinny w Lisznej 17 Piknik rodzinny w Lisznej 16 Piknik rodzinny w Lisznej 15 Piknik rodzinny w Lisznej 2 Piknik rodzinny w Lisznej 1 Piknik rodzinny w Lisznej 14 Piknik rodzinny w Lisznej 13 Piknik rodzinny w Lisznej 12 Piknik rodzinny w Lisznej 11 Piknik rodzinny w Lisznej 10 Piknik rodzinny w Lisznej 9 Piknik rodzinny w Lisznej 8 Piknik rodzinny w Lisznej 7 Piknik rodzinny w Lisznej 6 Piknik rodzinny w Lisznej 5 Piknik rodzinny w Lisznej 4 Piknik rodzinny w Lisznej 3
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.