Niedziela, 03 grudnia 2023
Imieniny: Franciszek, Hilary, Ksawery
pochmurno
-3°C
Kliknij aby, przetłumaczyć stronę za pomocą Google Tłumacz

Trwa modernizacja kompleksu boisk sportowych „Moje boisko Orlik 2012” w Prusieku 

Ocena 0/5

Trwa modernizacja (rewitalizacja) płyty boiska do piłki nożnej oraz remont ogrodzenia wokół kompleksu. Obecnie nawierzchnia boiska jest przygotowana do montażu sztucznej trawy, a po tym zamontowane zostaną nowe bramki oraz piłkochwyty. W ramach zadania przewidziana jest również kompleksowa modernizacja (rewitalizacja) płyty boiska do koszykówki. Prace, które rozpoczną się w najbliższym czasie polegać będą na zerwaniu nawierzchni poliuretanowej, rozbiórce części warstw podbudowy, wykonaniu nowych warstw: podkładowej wyrównawczej i sportowej oraz malowaniu linii boiskowych.
Równocześnie trwają prace przy modernizacji ogrodzenia, które wzmocniono poprzez montaż górnych stężeń na słupkach, a dodatkowo zainstalowano w nim furtki ułatwiające wejście na boisko z różnych stron. Przewidziany jest także montaż elementu małej architektury tj. stojaka na rowery. Koszt całości zadania to kwota prawie 850 000 zł. 

 

Zadanie dofinansowane jest ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki.

 

 

Galeria zdjęć

Trwa modernizacja kompleksu boisk sportowych „Moje boisko Orlik 2012” w Prusieku 3 Trwa modernizacja kompleksu boisk sportowych „Moje boisko Orlik 2012” w Prusieku 2 Trwa modernizacja kompleksu boisk sportowych „Moje boisko Orlik 2012” w Prusieku 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.