Trwa termomodernizacja remizy OSP w Mrzygłodzie
W Mrzygłodzie trwają intensywne prace związane z termomodernizacją budynku Ochotniczej Straży Pożarnej. Realizowana inwestycja ma na celu poprawę efektywności energetycznej obiektu, podniesienie jego funkcjonalności oraz zwiększenie komfortu użytkowania przez strażaków i mieszkańców. W ramach prowadzonych robót wykonano już instalację odgromową. Obecnie trwają prace związane z dociepleniem ścian zewnętrznych styropianem o grubości 15 cm oraz wykonaniem podbicia dachu z blachy trapezowej. Do zakończenia inwestycji pozostała jeszcze wymiana drzwi wejściowych do budynku, wykonanie płytki odbojowej oraz dostosowanie obiektu do potrzeb osób z niepełnosprawnościami poprzez budowę chodnika z kostki brukowej, który zapewni wygodniejszy i bezpieczniejszy dostęp do remizy. Całkowita wartość zadania wynosi 172 020,46 zł i jest w całości finansowana ze środków budżetu Gminy Sanok. Zakończenie wszystkich prac planowane jest do 31 lipca 2026 roku.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!