Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Wtorek, 16 kwietnia 2024
Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt
deszcz
7°C

VIII Biesiada Pakoszowska przeszła do historii

Ocena 0/5

W niedzielę 17 września 2023 r. w Wiejskim Domu Kultury w Pakoszówce odbyła się VIII Biesiada Pakoszowska. Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią, to wyjątkowe wydarzenie powróciło na mapę imprez kulturalnych naszej gminy. 
Biesiada zgromadziła lokalną społeczność oraz wielu znakomitych gości, aby wspólnie świętować, bawić się i budować więzi społeczne. Swoją obecnością zaszczylili m.in. Poseł na Sejm RP Piotr Babinetz, Starosta Sanocki Stanisław Chęć, Radny Rady Powiatu Sanockiego Damian Biskup, Zastępca Wójta Gminy Sanok Paweł Wdowiak, Z-ca Kierownika Biura Powiatowego w Sanoku w ARiMR Ewa Miciak, Zastępca Nadleśniczego w Lasy Państwowe - Nadleśnictwo Brzozów Tomasz Masłowski, Członek Rady Nadzorczej w PGNiG Grupa ORLEN Mieczysław Kawecki, Zastępca kierownika Podziemnego Magazynu Gazu Ziemnego w Strachocinie Czesław Cecuła, a także ks. proboszcz miejscowej parafii Bolesław Konieczny. 
Na scenie zaprezentowała się plejada gminnych artystów m.in. Orkiestra Dęta OSP Pakoszówka, Mażoretki "IMPULS", Zespół wokalno-obrzędowy PAKOSZOWIANIE, Zespół Ludowy LISZNIANIE oraz gościnnie Kapela Ludowa WARZANIE (gm. Nozdrzec). Występujące na scenie kapele i zespoły otrzymały pamiątkowe statuetki, zaś dla wszystkich zgromadzonych, panie z KGW Pakoszówka przygotowały słodki poczęstunek. Impreza odbyła się dzięki hojnym sponsorom oraz wspaniałej współpracy sołtysa Jerzego Bielenia i członków Koła Gospodyń Wiejskich Pakoszówka. 

Galeria zdjęć

VIII Biesiada Pakoszowska przeszła do historii 77 VIII Biesiada Pakoszowska przeszła do historii 76 VIII Biesiada Pakoszowska przeszła do historii 75 VIII Biesiada Pakoszowska przeszła do historii 74 VIII Biesiada Pakoszowska przeszła do historii 73 VIII Biesiada Pakoszowska przeszła do historii 72 VIII Biesiada Pakoszowska przeszła do historii 71 VIII Biesiada Pakoszowska przeszła do historii 70 VIII Biesiada Pakoszowska przeszła do historii 69 VIII Biesiada Pakoszowska przeszła do historii 68 VIII Biesiada Pakoszowska przeszła do historii 67 VIII Biesiada Pakoszowska przeszła do historii 66 VIII Biesiada Pakoszowska przeszła do historii 65 VIII Biesiada Pakoszowska przeszła do historii 64 VIII Biesiada Pakoszowska przeszła do historii 63 VIII Biesiada Pakoszowska przeszła do historii 62 VIII Biesiada Pakoszowska przeszła do historii 61 VIII Biesiada Pakoszowska przeszła do historii 60 VIII Biesiada Pakoszowska przeszła do historii 59 VIII Biesiada Pakoszowska przeszła do historii 58 VIII Biesiada Pakoszowska przeszła do historii 57 VIII Biesiada Pakoszowska przeszła do historii 56 VIII Biesiada Pakoszowska przeszła do historii 55 VIII Biesiada Pakoszowska przeszła do historii 54 VIII Biesiada Pakoszowska przeszła do historii 53 VIII Biesiada Pakoszowska przeszła do historii 52 VIII Biesiada Pakoszowska przeszła do historii 51 VIII Biesiada Pakoszowska przeszła do historii 50 VIII Biesiada Pakoszowska przeszła do historii 49 VIII Biesiada Pakoszowska przeszła do historii 48 VIII Biesiada Pakoszowska przeszła do historii 79 VIII Biesiada Pakoszowska przeszła do historii 78 VIII Biesiada Pakoszowska przeszła do historii 47 VIII Biesiada Pakoszowska przeszła do historii 46 VIII Biesiada Pakoszowska przeszła do historii 45 VIII Biesiada Pakoszowska przeszła do historii 44 VIII Biesiada Pakoszowska przeszła do historii 43 VIII Biesiada Pakoszowska przeszła do historii 42 VIII Biesiada Pakoszowska przeszła do historii 41 VIII Biesiada Pakoszowska przeszła do historii 40 VIII Biesiada Pakoszowska przeszła do historii 39 VIII Biesiada Pakoszowska przeszła do historii 38 VIII Biesiada Pakoszowska przeszła do historii 37 VIII Biesiada Pakoszowska przeszła do historii 36 VIII Biesiada Pakoszowska przeszła do historii 35 VIII Biesiada Pakoszowska przeszła do historii 34 VIII Biesiada Pakoszowska przeszła do historii 33 VIII Biesiada Pakoszowska przeszła do historii 32 VIII Biesiada Pakoszowska przeszła do historii 31 VIII Biesiada Pakoszowska przeszła do historii 30 VIII Biesiada Pakoszowska przeszła do historii 29 VIII Biesiada Pakoszowska przeszła do historii 28 VIII Biesiada Pakoszowska przeszła do historii 27 VIII Biesiada Pakoszowska przeszła do historii 26 VIII Biesiada Pakoszowska przeszła do historii 25 VIII Biesiada Pakoszowska przeszła do historii 24 VIII Biesiada Pakoszowska przeszła do historii 23 VIII Biesiada Pakoszowska przeszła do historii 22 VIII Biesiada Pakoszowska przeszła do historii 21 VIII Biesiada Pakoszowska przeszła do historii 20 VIII Biesiada Pakoszowska przeszła do historii 19 VIII Biesiada Pakoszowska przeszła do historii 18 VIII Biesiada Pakoszowska przeszła do historii 17 VIII Biesiada Pakoszowska przeszła do historii 16 VIII Biesiada Pakoszowska przeszła do historii 15 VIII Biesiada Pakoszowska przeszła do historii 14 VIII Biesiada Pakoszowska przeszła do historii 13 VIII Biesiada Pakoszowska przeszła do historii 12 VIII Biesiada Pakoszowska przeszła do historii 11 VIII Biesiada Pakoszowska przeszła do historii 10 VIII Biesiada Pakoszowska przeszła do historii 9 VIII Biesiada Pakoszowska przeszła do historii 8 VIII Biesiada Pakoszowska przeszła do historii 7 VIII Biesiada Pakoszowska przeszła do historii 6 VIII Biesiada Pakoszowska przeszła do historii 5 VIII Biesiada Pakoszowska przeszła do historii 4 VIII Biesiada Pakoszowska przeszła do historii 3 VIII Biesiada Pakoszowska przeszła do historii 2 VIII Biesiada Pakoszowska przeszła do historii 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.