Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Środa, 19 czerwca 2024
Imieniny: Gerwazy, Protazy, Julianna
pochmurno
25°C

Informacja o zamiarze udzielenia zamówienia publicznego - odbiór odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości niezamieszkałych

Ocena 0/5

Sanok, dnia 14.09.2023 roku

ROS. 7031.5.2023 

 

OGŁOSZENIE

o zamiarze udzielenia zamówienia publicznego na odbiór odpadów komunalnych
od właścicieli nieruchomości niezamieszkałych

 

Zgodnie z art. 6c ust. 3a i 3c ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (tj. Dz.U. z 2023 r. poz. 1469 z późn. zm.) Wójt Gminy Sanok informuje o zamiarze przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne (zamówienie publiczne będzie udzielone w trybie przetargu nieograniczonego łącznie na odbieranie odpadów z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych).

W związku z powyższym:

właściciel nieruchomości, na której nie zamieszkują mieszkańcy a powstają odpady komunalne, może w terminie do 30 listopada 2023 r.:

 1. złożyć pisemne oświadczenie o wyłączeniu się z systemu odbierania odpadów komunalnych zorganizowanego przez Gminę Sanok.
  W oświadczeniu właściciel nieruchomości wskazuje gminną jednostkę organizacyjną lub przedsiębiorcę, z którym zawarł umowę na odbieranie odpadów komunalnych oraz dołącza do oświadczenia kopię tej umowy, pod rygorem nieskuteczności oświadczenia.
  Oświadczenie nie może być odwołane przez okres obowiązywania umowy o udzielenie zamówienia publicznego na odbieranie odpadów komunalnych.
 2. odwołać złożone uprzednio oświadczenie o wyłączeniu się z systemu odbierania odpadów komunalnych zorganizowanego przez Gminę Sanok, jeżeli nieruchomość była wyłączona z systemu na podstawie oświadczenia.

 

Gmina Sanok uchwałą Nr XXIV/205/2012 Rady Gminy Sanok z dnia 29 listopada 2012 r. postanowiła o odbieraniu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne.

Pisemne oświadczenia wraz z kopią umowy prosimy składać do dnia 30 listopada 2023 r.

Na adres:
Urząd Gminy w Sanoku 
Referat Ochrony Środowiska
ul. Kościuszki 23, 38-500 Sanok
Telefon: 13 46 56 588

Wzór oświadczenia w załączniku.

 

UWAGA PRZEDSIĘBIORCY !!!!

Wójt Gminy Sanok przypomina, że do 30 listopada 2023 roku właściciele nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy a powstają odpady komunalne, mogą:

 1. złożyć pisemne oświadczenie o wyłączeniu się z systemu odbierania odpadów komunalnych zorganizowanego przez Gminę Sanok.
  W oświadczeniu właściciel nieruchomości wskazuje gminną jednostkę organizacyjną lub przedsiębiorcę z którym zawarł umowę na odbieranie odpadów komunalnych oraz dołącza do oświadczenia kopię tej umowy, pod rygorem nieskuteczności oświadczenia.
  Oświadczenie nie może być odwołane przez okres obowiązywania umowy o udzielenie zamówienia publicznego na odbieranie odpadów komunalnych.
 2. odwołać złożone uprzednio oświadczenie o wyłączeniu się z systemu odbierania odpadów komunalnych zorganizowanego przez Gminę Sanok, jeżeli nieruchomość była wyłączona z systemu na podstawie oświadczenia.

W związku z powyższym oświadczenia wraz z kopią umowy można składać w Urzędzie Gminy Sanok, ul. Kościuszki 23, V piętro pokój 503.

 

UWAGA !!!  Zmiana dotyczy tylko nieruchomości niezamieszkałych.


W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 13 46 56 588.

 

Pliki do pobrania:

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.