Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Wtorek, 16 kwietnia 2024
Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt
deszcz
7°C

Zapraszamy do udziału w szkoleniu "Programy wsparcia i źródła finansowania inwestycji EE i OZE" w WDK Zabłotce

Ocena 0/5

Lokalna Grupa Działania "Zielone Bieszczady" serdecznie zaprasza na szkolenie „Programy wsparcia i źródła finansowania inwestycji EE i OZE”,  które odbędzie się 22 lutego 2024 r. w Wiejskim Domu Kultury w Zabłotcach.

Szkolenie poświęcone będzie programom wsparcia i źródłom finansowania inwestycji EE (efektywność energetyczna) i OZE (odnawialne źródła energii), które zaprezentują przedstawiciele Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie (w tym Program priorytetowy:  Czyste powietrze, Ciepłe mieszkanie, Mój Prąd, Moje Ciepło, Agroenergia, Energia dla wsi).

W programie zaplanowane jest również wystąpienie przedstawiciela Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Rzeszowie oraz Lokalnej Grupy Działania "Zielone Bieszczady” w panelu „Ekologiczne Zielone Bieszczady”. 

 

Szkolenie skierowane jest do Lokalnych Grup Działania oraz społeczności lokalnych (sołtysów, Radnych, członków OSP, KGW, przedstawicieli spółdzielni mieszkaniowych oraz wspólnot mieszkaniowych).

 

Wolę udziału w szkoleniu prosimy zgłaszać na adres: e-mail: lgdzielonebieszczady@wp.pl lub pod numerem telefonu:  513 852 200 w terminie do 20.02.2024 r. do godziny 12:00.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Pliki do pobrania:

PROGRAM szkolenia
Format: pdf, 161.61 kB
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.