Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Sobota, 25 maja 2024
Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda
pochmurno
23°C

Zmarł Józef Baszak- Sanoczanin, wieloletni działacz polityczny i społeczny

Ocena 0/5

Józef Baszak - Sanoczanin, ekonomista, przedsiębiorca i zasłużony działacz społeczny i polityczny. Piastował wiele znaczących stanowisk m.in. dyrektor naczelny w Terenowym Przedsiębiorstwie Produkcji Materiałów Budowlanych w Sanoku, dyrektor w Sanockich Zakładach Przemysłu Gumowego "Stomil", członek Społecznego Komitetu Budowy Ośrodków Sportowych w Sanoku, przewodniczący Komitetu Budowy Sztucznego Lodowiska "Torsan", infrastruktury MOSiR w tym toru lodowego Błonie i zespołu basenów. Był także współzałożycielem Sanockiego Klubu Tenisowego. W późniejszych latach oddał się pracy społecznej w zakresie budowy obiektów sportowych i służby zdrowia. Był jednym z założycieli Społecznego Komitetu Pomocy Sanockiemu Szpitalowi. Prezes zarządu Sanockiej Fundacji Ochrony Zdrowia oraz prezes zarządu Fundacji Zdrowia na Rzecz sanockiego szpitala. Radny Powiatu Sanockiego II kadencji (2002–2006) i IV kadencji (2010–2014).

 

W imieniu Wójta Gminy Sanok Anny Hałas, Radnych Rady Gminy Sanok na czele z Przewodniczącym Tadeuszem Wojtasem oraz wszystkich pracowników Urzędu Gminy Sanok, Rodzinie i bliskim zmarłego składamy głębokie wyrazy współczucia.

 kondolencje Józef Baszak

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.