Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Sobota, 25 maja 2024
Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda
pochmurno
23°C

Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia

Ocena 0/5

W sobotę 18 listopada br. świętowaliśmy wyjątkowe wydarzenie, jakim jest Jubileusz 90-lecia działalności Koła Gospodyń Wiejskich w Strachocinie. Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą w intencji Koła, której przewodniczył ks. Tomasz Sieradzki. Po mszy uczestnicy udali się do Wiejskiego Domu Kultury, gdzie rozpoczęła się oficjalna część obchodów. W spotkaniu wzięli udział zaproszeni goście oraz lokalna społeczność. Organizatorzy zadbali o bogaty scenariusz imprezy. Na scenie wystąpiła Kapela „KAMRATY”, a także same solenizantki! Najpierw młodsza grupa w humorystycznej scence rodzajowej pt. „Ploteczki z wiejskiej ławeczki”, a później starsze Członkinie KGW w gwarze zaprezentowały recytatorsko-wokalne przedstawienie pt. „Wożne zebraniy przed jubileuszowom imprezom”. W trakcie występu przewodnicząca Marta Piotrowska „pasowała” nowe adeptki na Członkinie Koła. Podczas imprezy goście mogli obejrzeć także wystawę zabytkowych sprzętów domowych pt. „z przeszłości – kto pamięta?”, dawnych zdjęć byłych i obecnych Członkiń KGW, a także pozostawić wpis w pamiątkowej księdze.
Jak przystało na zacny Jubileusz nie zabrakło gorących życzeń i prezentów od przybyłych gości, tortu i dmuchania świeczek, a przede wszystkim gromkiego „sto lat”, choć można by powiedzieć, że 100 to już za mało :) Po scenicznych występach przyszedł czas na wspólne biesiadowanie oraz tańce przy muzyce zespołu „Werva Band”. To wspaniałe wydarzenie z pewnością na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.

 

Naszym Drogim Paniom dziękujemy za te wszystkie lata oddanej pracy na rzecz lokalnej społeczności, dbałości o tradycję i kulturę polskiej wsi oraz godne reprezentowanie naszej gminy poza jej granicami. 
Na kolejne lata życzymy Wam uśmiechu, radości oraz niesłabnącej energii i siły do spełniania marzeń!

Galeria zdjęć

Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 118 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 119 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 117 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 116 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 115 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 114 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 113 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 112 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 111 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 110 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 109 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 108 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 107 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 106 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 105 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 104 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 103 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 102 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 101 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 100 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 99 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 80 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 67 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 79 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 78 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 77 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 76 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 75 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 74 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 73 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 72 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 68 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 64 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 137 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 66 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 65 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 139 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 138 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 140 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 135 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 141 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 54 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 134 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 133 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 132 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 52 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 131 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 51 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 50 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 48 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 47 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 46 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 49 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 44 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 130 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 37 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 36 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 127 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 42 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 43 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 41 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 40 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 39 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 38 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 35 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 126 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 128 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 125 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 124 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 123 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 122 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 121 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 120 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 63 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 62 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 61 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 28 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 60 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 59 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 58 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 57 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 56 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 55 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 29 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 33 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 31 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 32 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 30 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 26 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 27 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 25 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 24 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 23 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 22 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 21 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 20 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 19 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 18 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 17 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 16 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 15 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 14 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 13 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 12 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 11 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 10 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 9 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 7 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 6 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 5 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 4 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 3 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 1 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 98 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 97 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 96 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 95 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 94 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 93 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 92 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 91 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 90 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 89 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 88 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 87 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 86 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 85 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 84 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 83 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 82 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 81 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 71 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 70 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 69 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 8 Koło Gospodyń Wiejskich w Strachocinie obchodziło Jubileusz 90-lecia istnienia 2
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.