Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Niedziela, 25 lutego 2024
Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd
pochmurno
9°C
Kliknij aby, przetłumaczyć stronę za pomocą Google Tłumacz

Kompleks boisk sportowych ORLIK w Prusieku po modernizacji!

Ocena 0/5

Po czternastu latach intensywnego użytkowania kompleks boisk sportowych „Moje boisko Orlik 2012” w miejscowości Prusiek doczekał się remontu! W ramach podpisanej umowy przeprowadzono kompleksową modernizację obydwu boisk. Na polu do gry w koszykówkę, siatkówkę i tenisa wykonano nowe warstwy podbudowy, położono nową nawierzchnię poliuretanową oraz wymalowano nowe oznaczenia poziome (linie ograniczające strefę gry). Rewitalizacji poddana została także nawierzchnia ze sztucznej trawy na boisku do piłki nożnej. Po odpowiednim przygotowaniu podłoża i rozłożeniu nowej trawy, pole piłkarskie wyposażono w dwie nowe bramki aluminiowe, piłkochwyty oraz wymalowano linie boiskowe. Zakres zadania przewidywał również wyposażenie obiektu w elementy małej architektury takich, jak pięciostanowiskowy stojak na rowery. Ogrodzenie wokół całego kompleksu wzmocniono poprzez montaż dodatkowych stężeń na słupkach, zaś dostęp na teren orlika został ułatwiony poprzez instalację dwóch furtek wejściowych. 

Całkowity koszt inwestycji wynosi 844 899, 36 zł. Zadanie uzyskało dofinansowane w kwocie 422 449,00 zł ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki. 

 

logotypy do projektu dofinansowanego w ramach środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki

Dofinansowano ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki. 

 

 

Galeria zdjęć

Kompleks boisk sportowych ORLIK w Prusieku po modernizacji! 10 Kompleks boisk sportowych ORLIK w Prusieku po modernizacji! 9 Kompleks boisk sportowych ORLIK w Prusieku po modernizacji! 8 Kompleks boisk sportowych ORLIK w Prusieku po modernizacji! 7 Kompleks boisk sportowych ORLIK w Prusieku po modernizacji! 6 Kompleks boisk sportowych ORLIK w Prusieku po modernizacji! 5 Kompleks boisk sportowych ORLIK w Prusieku po modernizacji! 4 Kompleks boisk sportowych ORLIK w Prusieku po modernizacji! 3 Kompleks boisk sportowych ORLIK w Prusieku po modernizacji! 2 Kompleks boisk sportowych ORLIK w Prusieku po modernizacji! 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.