Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Niedziela, 25 lutego 2024
Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd
pochmurno
12°C
Kliknij aby, przetłumaczyć stronę za pomocą Google Tłumacz

Zakończono modernizację boiska piłkarskiego w Markowcach

Ocena 0/5

Realizacja inwestycji pn. „Modernizacja boiska piłkarskiego w miejscowości Markowce w  Gminie Sanok” dobiegła końca! 23 listopada br. odbył się odbiór prac oraz podpisanie protokołu odbioru końcowego z wykonawcą inwestycji „Trans-Skład Kamil Popiel”. W ramach zawartej umowy wykonano kompleksową rewitalizację płyty boiska (w tym karczowanie zagajników, usunięcie warstwy ziemi urodzajnej, profilowanie, warstwę odcinającą i odsączającą, zabezpieczenie płyty boiska przed kretami, rozścielenie humusu oraz obsianie trawą), dodatkowo w płycie boiska zainstalowano system nawadniający. 
Obiekt wyposażono w dwie nowe bramki aluminiowe, piłkochwyty, bariery odgradzające kibiców od pola gry oraz stojak na rowery. Odnowione zostały również wiaty dla zawodników rezerwowych. Cały obiekt ogrodzono siatką polipropylenową, wyposażoną dodatkowo w 5 furtek wejściowych i bramę wjazdową. Dzięki dobrej organizacji pracy zadanie zostało zrealizowane przez planowanym terminem. Wartość inwestycji wynosi  757 620,23 zł w tym dofinansowanie ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w kwocie 354 600,00 zł.

 

Logotypy w ramach Sportowa Polska - Program rozwoju lokalnej infrastruktury sportowej - Edycja 2022

Dofinansowano ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki w ramach programu "Sportowa Polska - Program rozwoju lokalnej infrastruktury sportowej - Edycja 2022".

Galeria zdjęć

Zakończono modernizację boiska w Markowcach 1 Zakończono modernizację boiska w Markowcach 3 Zakończono modernizację boiska w Markowcach 4 Zakończono modernizację boiska w Markowcach 31 Zakończono modernizację boiska w Markowcach 2 Zakończono modernizację boiska w Markowcach 5 Zakończono modernizację boiska w Markowcach 30 Zakończono modernizację boiska w Markowcach 29 Zakończono modernizację boiska w Markowcach 28 Zakończono modernizację boiska w Markowcach 27 Zakończono modernizację boiska w Markowcach 17 Zakończono modernizację boiska w Markowcach 6 Zakończono modernizację boiska w Markowcach 25 Zakończono modernizację boiska w Markowcach 24 Zakończono modernizację boiska w Markowcach 23 Zakończono modernizację boiska w Markowcach 22 Zakończono modernizację boiska w Markowcach 21 Zakończono modernizację boiska w Markowcach 20 Zakończono modernizację boiska w Markowcach 18 Zakończono modernizację boiska w Markowcach 19 Zakończono modernizację boiska w Markowcach 7 Zakończono modernizację boiska w Markowcach 16 Zakończono modernizację boiska w Markowcach 14 Zakończono modernizację boiska w Markowcach 15 Zakończono modernizację boiska w Markowcach 13 Zakończono modernizację boiska w Markowcach 12 Zakończono modernizację boiska w Markowcach 11 Zakończono modernizację boiska w Markowcach 10 Zakończono modernizację boiska w Markowcach 26 Zakończono modernizację boiska w Markowcach 9 Zakończono modernizację boiska w Markowcach 8
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.