Ustawienia

Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd
pochmurno
Kliknij aby, przetłumaczyć stronę za pomocą Google Tłumacz

Zakończono modernizację boiska piłkarskiego w Markowcach

Ocena 0/5

Realizacja inwestycji pn. „Modernizacja boiska piłkarskiego w miejscowości Markowce w  Gminie Sanok” dobiegła końca! 23 listopada br. odbył się odbiór prac oraz podpisanie protokołu odbioru końcowego z wykonawcą inwestycji „Trans-Skład Kamil Popiel”. W ramach zawartej umowy wykonano kompleksową rewitalizację płyty boiska (w tym karczowanie zagajników, usunięcie warstwy ziemi urodzajnej, profilowanie, warstwę odcinającą i odsączającą, zabezpieczenie płyty boiska przed kretami, rozścielenie humusu oraz obsianie trawą), dodatkowo w płycie boiska zainstalowano system nawadniający.
Obiekt wyposażono w dwie nowe bramki aluminiowe, piłkochwyty, bariery odgradzające kibiców od pola gry oraz stojak na rowery. Odnowione zostały również wiaty dla zawodników rezerwowych. Cały obiekt ogrodzono siatką polipropylenową, wyposażoną dodatkowo w 5 furtek wejściowych i bramę wjazdową. Dzięki dobrej organizacji pracy zadanie zostało zrealizowane przez planowanym terminem. Wartość inwestycji wynosi  757 620,23 zł w tym dofinansowanie ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w kwocie 354 600,00 zł.

Logotypy w ramach Sportowa Polska - Program rozwoju lokalnej infrastruktury sportowej - Edycja 2022

Dofinansowano ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki w ramach programu "Sportowa Polska - Program rozwoju lokalnej infrastruktury sportowej - Edycja 2022".

Galeria zdjęć