Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Niedziela, 25 lutego 2024
Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd
pochmurno
12°C
Kliknij aby, przetłumaczyć stronę za pomocą Google Tłumacz

Lekcje historyczne w Szkole Podstawowej w Pakoszówce w ramach projektu "Bohaterom niezłomnym..."

Ocena 0/5

Dzisiaj w Szkole Podstawowej im. Ignacego Łukasiewicza  w Pakoszówce odbyły się dwie lekcje historyczne na temat II wojny światowej, współorganizowane przez Gminę Sanok i Uczelnię Państwową im. Jana Grodka w Sanoku. Wykłady prowadził dr hab. Robert Lipelt, prof. ucz.. Lekcje przeprowadzono w ramach projektu realizowanego przez Gminę Sanok pn. „Bohaterom niezłomnym – budowa pomnika ofiar totalitaryzmu hitlerowskiego w Pakoszówce”, dofinansowany ze środków pozostających w dyspozycji Ministra właściwego do spraw kultury i ochrony dziedzictwa narodowego Miejsca Pamięci i Trwałe Upamiętnienia w Kraju 2023. 

Serdecznie dziękujemy Panu profesorowi Robertowi Lipeltowi za poświęcony czas i cenną, historyczną wiedzę przekazaną naszym dzieciom i młodzieży.

 

logotyp Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

"Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury - państwowego funduszu celowego".

 

Galeria zdjęć

Lekcje historyczne w Szkole Podstawowej w Pakoszówce w ramach projektu "Bohaterom niezłomnym..." 1 Lekcje historyczne w Szkole Podstawowej w Pakoszówce w ramach projektu "Bohaterom niezłomnym..." 13 Lekcje historyczne w Szkole Podstawowej w Pakoszówce w ramach projektu "Bohaterom niezłomnym..." 12 Lekcje historyczne w Szkole Podstawowej w Pakoszówce w ramach projektu "Bohaterom niezłomnym..." 11 Lekcje historyczne w Szkole Podstawowej w Pakoszówce w ramach projektu "Bohaterom niezłomnym..." 10 Lekcje historyczne w Szkole Podstawowej w Pakoszówce w ramach projektu "Bohaterom niezłomnym..." 9 Lekcje historyczne w Szkole Podstawowej w Pakoszówce w ramach projektu "Bohaterom niezłomnym..." 8 Lekcje historyczne w Szkole Podstawowej w Pakoszówce w ramach projektu "Bohaterom niezłomnym..." 7 Lekcje historyczne w Szkole Podstawowej w Pakoszówce w ramach projektu "Bohaterom niezłomnym..." 6 Lekcje historyczne w Szkole Podstawowej w Pakoszówce w ramach projektu "Bohaterom niezłomnym..." 5 Lekcje historyczne w Szkole Podstawowej w Pakoszówce w ramach projektu "Bohaterom niezłomnym..." 4 Lekcje historyczne w Szkole Podstawowej w Pakoszówce w ramach projektu "Bohaterom niezłomnym..." 3 Lekcje historyczne w Szkole Podstawowej w Pakoszówce w ramach projektu "Bohaterom niezłomnym..." 2
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.