Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Środa, 19 czerwca 2024
Imieniny: Gerwazy, Protazy, Julianna
pochmurno
27°C

Licytuj i pomagaj. Trwają aukcje Bieszczadzkiego Sztabu WOŚP 2023

Ocena 0/5

Tegoroczną aukcję charytatywną na portalu Allegro podczas 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Sanoku ponownie zasiliły przekazane przez Muzeum Historyczne w Sanoku prace Zdzisława Beksińskiego – fotomontaż oraz grafika komputerowa. Na aukcjach są też prace artystów związanych z Sanokiem. 

Polecamy aukcje artystów:

 

OKSANA KULCZYCKA jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, wydział Architektura Wnętrz, dyplom 1995 rok. Pracuje jako dydaktyk w Liceum Sztuk Plastycznych w Lesku. Zajmuje się malarstwem, rzeźbą, dizajnem oraz projektowaniem wnętrz.

https://allegro.pl/oferta/obraz-akryl-na-plotnie-oksana-kulczycka-13103028382

 

RENATA GORĄCZKO, urodzona w Sanoku. Ukończyła malarstwo na Wydziale Artystycznym UMCS w Lublinie. Malarstwo towarzyszyło jej od wczesnych lat młodości. Warsztat doskonaliła w Klubie Plastyka Osiedlowego Domu Kultury „Puchatek”. Tworzy w technice olejnej, akrylowej i własnej. Swoją twórczość prezentowała w kraju i zagranicą na wielu wystawach zbiorowych w galeriach, na plenerach malarskich, przeglądach i konkursach artystycznych. W 2012 roku nagrodzona została w dziedzinie malarstwa na Karpackim Biennale Sztuki w Krośnie. Prace artystki znajdują się w kolekcjach prywatnych w kraju i za granicą. Wiele z nich przeznaczyła na licytacje dla osób potrzebujących. W swojej twórczości oprócz krajobrazów i kwiatów przedstawia swój osobisty, własny świat.

https://allegro.pl/oferta/obraz-olej-na-plotnie-renata-goraczko-13105895127

 

TOMASZ MISTAK urodzony w 1978 roku w Sanoku. Dyplom z malarstwa w Instytucie Sztuk Pięknych Uniwersytetu Rzeszowskiego (2005) - pracownia prof. Stanisława Białogłowicza. Uprawia malarstwo sztalugowe, akryl na płótnie. Uczestnik wielu wystaw zbiorowych w kraju i zagranicą. Mieszka i pracuje w Sanoku.

https://allegro.pl/oferta/obraz-akryl-na-plotnie-tomek-mistak-13103119650

 

PIOTR SZCZUR - w latach 2007–2010 student PWSZ im. J. Grodka w Sanoku na kierunku Edukacja Artystyczna. Dyplom z malarstwa w pracowni prof. S. Białogłowicza w roku 2010. W latach 2010 – 2013 studia na Wydziale Artystycznym lubelskiego UMCS. Dyplom z malarstwa w pracowni dr hab. M. Drzewińskiego w roku 2013. Obecnie mieszka i pracuje w Krakowie. Jego prace znajdują się w prywatnych kolekcjach w kraju i za granicą.

https://allegro.pl/oferta/obraz-olej-na-plotnie-piotr-szczur-13103185402

 

Do wylicytowania spektakl Teatru BWA Sanok - Małe kina według opowiadania Michała Witkowskiego.

Termin indywidualny do ustalenia z artystami.

Kobieta pozbawiona złudzeń, szukająca towarzystwa raczej do pogadania niż do łóżka. Napotkany w lokalu gastronomicznym mężczyzna, zostaje mimowolnym powiernikiem (spowiednikiem?), opowiedzianej przez nią historii. Historii, która być może nie jest nam obca...

https://allegro.pl/oferta/spektakl-male-kina-teatr-bwa-13112785973

 

JAN SZCZEPAN SZCZEPKOWSKI - artysta w 2021 roku otrzymał pierwszą Nagrodę Marszałka Województwa Podkarpackiego w konkursie „Otwarta Przestrzeń Kultury – Obraz, Grafika, Rysunek, Rzeźba Roku 2021”. Obraz zatytułowany „Model” sanockiego artysty malarza Jana Szczepana Szczepkowskiego wygrał konkurs, organizowany przez Biuro Wystaw Artystycznych w Rzeszowie.

https://allegro.pl/oferta/obraz-olejny-jan-szczepkowski-13103235385

 

"Anioł" - Obraz przestrzenny tworzony techniką utwardzania tkanin.

Autor: Monika Krzywdzińska

Wymiary: szerokość 50 cm, wysokość 60 cm.

https://allegro.pl/oferta/obraz-przestrzenny-13113431846

 

SZYMON SZCZEPKOWSKI ur. 01.02.1983 w Sanoku. Zajmuje się rzeźbą i malarstwem sztalugowym. Od roku 2016 związany z BWA Galerią Sanocką. Mieszka, pracuje i tworzy w Sanoku. Studia licencjackie na PWSZ w Sanoku, dyplom z malarstwa w pracowni dr Antoniego Nikla, praca licencjacka pt. " Motyw światła w twórczości Edwarda Hoppera" pod kierownictwem dr Marleny Makiel - Hędrzak. Studia magisterskie na Uniwersytecie Rzeszowskim, dyplom z malarstwa w pracowni dr Stanisława Białogłowicza, praca magisterska pt. "Motyw miasta w twórczości Giorgio de Chirico" pod kierownictwem dr Anny Steligi.

https://allegro.pl/oferta/obraz-olej-na-plotnie-szymon-szczepkowski-13103073424

Ikona św. Jerzy  o wymiarach szer. 37 cm, wys.

 48 cm.

AGNIESZKA DUSZNIK - artystka urodzona 6 września 1985 roku w Sanoku, zamieszkała na stałe w Bukowsku. Absolwentka Instytutu Sztuk Pięknych w Krasnem na Uniwersytecie Rzeszowskim. Dyplom broniła u profesora Kotkowskiego, ze specjalizacji grafika warsztatowa - druk wklęsły. Jej zainteresowania Sztuką były z nią od zawsze. Już w szkole podstawowej uczęszczała na lekcje malarstwa do znanych artystów sanockich m.in.: pani Anny Pilszak oraz pana Jerzego Wojtowicza - ikonopisarza.

https://allegro.pl/oferta/ikona-na-starej-desce-13113393130

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.