Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Niedziela, 25 lutego 2024
Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd
pochmurno
12°C
Kliknij aby, przetłumaczyć stronę za pomocą Google Tłumacz

Przebudowa ulic: Kwiatowej i Tarnowieckiej w Bykowcach zakończona

Ocena 0/5

Zakończono prace związane z realizacją inwestycji pn. "Poprawa infrastruktury drogowej na terenie miejscowości Bykowce". W ramach zadania wyremontowane zostały dwie ulice tj. Kwiatowa i Tarnowieckiej.
Na ulicy Kwiatowej przebudowano odcinek drogi długości 215 m wraz z tarczą skrzyżowania w obrębie drogi krajowej nr 28. Nawierzchnia na przebudowywanym odcinku została poszerzona do 5 metrów, wykonano także pobocza z kruszywa łamanego, co wyraźnie poprawiło swobodę i bezpieczeństwo ruchu pojazdów oraz pieszych. Przebudowano również wszystkie zjazdy, wykonano krawężnik oraz odwodnienie w postaci wpustów ulicznych. Koszt zadania wyniósł 338 000 zł, w tym wkład własny Gminy Sanok to 2%.
Natomiast na ul. Tarnowieckiej przebudowany został odcinek długości 675 m, a nawierzchnię drogi głównej poszerzono do 4,5 metra. Utwardzono pobocza kruszywem łamanym, wymieniono przepusty na zjazdach i pod koroną drogi, odmulono rowy oraz przebudowano zjazdy do posesji. W ramach zawartej umowy przebudowano także odnogę boczną ul. Tarnowieckiej, którą w całości rozebrano, a w jej miejsce powstała nowa konstrukcja nawierzchni o szerokości jezdnej 3,5 m z obustronnymi poboczami. Koszt przedmiotowych prac to kwota 680 775,60 zł, w tym wkład własny Gminy Sanok 2%. Całkowity koszt inwestycji wyniósł 1 018 781,10 zł , w tym kwota 992 615,67 zł stanowi wysokość dofinansowania Inwestycji z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.

 

logotypy POLSKI ŁAD

Inwestycja realizowana w ramach zadania pn. „Poprawa infrastruktury drogowej na terenie miejscowości Bykowce”, dofinansowanej ze środków Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych– edycja trzecia - PGR. 

Galeria zdjęć

ul. KWIATOWA przed remontem (2) ul. KWIATOWA po remoncie (1) ul. KWIATOWA przed remontem (3) ul. KWIATOWA po remoncie (3) ul. KWIATOWA przed remontem (1) ul. KWIATOWA po remoncie (2) ul. KWIATOWA po remoncie (4) ul. KWIATOWA po remoncie (5) ul. KWIATOWA po remoncie (6) ul. KWIATOWA po remoncie (7) ul. KWIATOWA po remoncie (8) ul. KWIATOWA po remoncie (9) ul. Tarnowiecka, przed remontem ul. Tarnowiecka, po remoncie (2) ul. Tarnowiecka, po remoncie (4) ul. Tarnowiecka, po remoncie (7) ul. Tarnowiecka, po remoncie (6) odnoga boczna ul. Tarnowiecka; przed remontem ul. Tarnowiecka, po remoncie (5)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.