Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Piątek, 12 lipca 2024
Imieniny: Jan, Wera, Brunon
deszcz
31°C

Rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu „Ratuj PŁUCA ZIEMI – zbieraj makulaturę”

Ocena 0/5

W październiku br. we współpracy z Firmą TRANSPRZĘT Sp. z o.o. Sp. K., Gmina Sanok przeprowadziła konkurs zbiórki makulatury dla uczniów szkół podstawowych z terenu naszej Gminy. Celem konkursu było zachęcenie dzieci i młodzieży do prowadzenia selektywnej zbiórki makulatury, dzięki czemu już od najmłodszych lat wdrażamy je do działań na rzecz ochrony środowiska.

Do udziału zgłosiło się 10 szkół. Konkurs polegał na zebraniu jak największej ilości makulatury, która następnie została zważona i przeliczona na ilość uczniów uczęszczających do danej szkoły. Dodatkowo uczniowie mieli za zadanie wykonać plakat dowolną techniką, na czas trwania zbiórki umieścić go w widocznym miejscu na terenie szkoły, a jego zdjęcie przesłać do Urzędu Gminy. 

Łącznie zebrano 11.380,00 kg makulatury! To rekordowa liczba w porównaniu do poprzednich lat!!

Komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców trzech pierwszych miejsc, którym zostaną przyznane nagrody ufundowane przez Urząd Gminy Sanok:

  1. miejsce – SP Pisarowce zebrano 2 300 kg makulatury w przeliczeniu na jednego ucznia 65,71 kg
  2. miejsce – SP Pakoszówka zebrano 2 080 kg makulatury w przeliczeniu na jednego ucznia 31,52 kg
  3. miejsce – SP Kostarowce zebrano 2340 kg makulatury w przeliczeniu na jednego ucznia 30,00 kg

Dla pozostałych szkół biorących udział w konkursie tj. SP Dobra,  SP Mrzygłód, Filialna szkoła podstawowa w Tyrawie Solnej, SP Strachocina, SP Falejówka, SP Srogów Górny, SP Trepcza oraz SP Prusiek, firma TRANSPRZĘT Sp. z o. o. Sp. K. ufundowała nagrody pocieszenia.

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy! Dyrektorom i pedagogom poszczególnych szkół, a przede wszystkim dzieciom i młodzieży bardzo dziękujemy za zaangażowanie i czynny udział w konkursie.

 Szczególne podziękowania kierujemy do Firmy TRANSPRZĘT Sp. z o.o. Sp. K., która od kilku lat wspiera i pomaga w zorganizowaniu konkursu zbiórki makulatury, a także jest fundatorem nagród.

 

Galeria zdjęć

Rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu „Ratuj PŁUCA ZIEMI – zbieraj makulaturę” 10 Rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu „Ratuj PŁUCA ZIEMI – zbieraj makulaturę” 5 Rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu „Ratuj PŁUCA ZIEMI – zbieraj makulaturę” 4 Rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu „Ratuj PŁUCA ZIEMI – zbieraj makulaturę” 3 Rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu „Ratuj PŁUCA ZIEMI – zbieraj makulaturę” 2 Rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu „Ratuj PŁUCA ZIEMI – zbieraj makulaturę” 1 Rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu „Ratuj PŁUCA ZIEMI – zbieraj makulaturę” 9
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.